दाङमा खुकुरी प्रहार,एक महिलाको मृत्यु

सुर्खेत /दाङमा एक व्यक्तिले खुकुरी प्रहार गरी एक महिलाको हत्या गरेका छन्।शनिबार दिउँसो साढे बजेतिर तुलसीपुर११बेलटाकुराको भगवती टोलका करिव ३९ वर्षीय टेकबहादुर हमालले सोही ठाउँका तीनजनामाथि छुट्टाछुट्टै ठाउँमा खुकुरी प्रहार गरेकाहुन्।

खुकुरी प्रहारबाट करिब ४३ वर्षीया रिता लामिछानेको मृत्यु भएको छ। इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी निरीक्षक नवराजकेसीका अनुसार टेकबहादुरले रितालाई उनकै घर अगाडि घाँटीमा प्रहार गरी हत्या गरेका हुन्।

टेकबहादुरले सोही ठाउँका अन्दाजी ४५ वर्षीय वीरबहादुर हमाल ६५ वर्षीया कमलाकुमारी हमालमाथि पनि खुकुरी प्रहार गरेका छन्।खुकुरी प्रहारबाट वीरबहादुरको दाहिने हातमा चोट लागेको छ। उनको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचार भइरहेको अबस्था  मध्यम रहेको बताइएको छ।

कमलाकुमारीको अवस्था गम्भीर रहेकाले उनलाई नेपालगन्ज रिफर गरिएको प्रहरीले जनाएको छ।

खुकुरी प्रहार गर्ने टेकबहादुरलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। घरभित्र लुकिछिपि बसेको अबस्थामा उनलाई खुकुरीसहित नियन्त्रणमालिइएको प्रहरीले जनाएको छ। उनले डिप्रेसनको औषधि सेवन गरिरहेको बुझिएको छ। प्रहरीले थप अनुसन्धान अघि बढाएकोछ।

तपाईको प्रतिक्रिया