कर्णाली जेसिज शाखा बर्ष २०२३ को अध्यक्ष पदमा पाण्डे सर्बसम्मत निर्वाचित

प्रभुराम पाण्ड
कालिको/कर्णाली जेसिज शाखा बर्ष २०२३ को अध्यक्ष  पदमा जेसि हरि प्रसाद पाण्डे सर्बसम्मत निर्वाचित  भएका छन् ।  हरि

माघ १२ गते राति खाँडाचक्र नगर पालिका होटेल कोट दरबारको  हलमा सम्पन्न शाखा अबिधेशन बाट हरि प्रसाद  सर्बसम्बतरुपमा अध्यक्ष पदमा निर्बाचित भएको निर्बाचन अधिकारी लक्ष्मण कुमार साहिले जानकारी दिएका छन् ।

निर्बाचित अध्यक्ष  पाण्डेले कालिकोट  जेसिज बर्ष २०२३ युवामय बनाउने र २०२२ मा रहेका अधुरा र अपुरा काम आफ्ना पालामा पुरा गर्नुका साथै  खाँडाचक्र नगर पालिका वडा न. ३ मा यात्रु विश्राम अाश्रम  समेत बनाउने उद्घोष समेत गर्नु भएको छ ।

युवाहरु लाई परिमार्जित गर्दै नयाँपन दिएर आफु अघि बढ्ने बिगत देखि आज सम्मका कार्यक्रम हेर्दा नियमित कार्यक्रमले मात्रै निरन्तता पाएको भन्दै आफु यसलाई परिर्वतित गर्दै अघि बढ्नेमा जोड दिए ।आफ्नो अर्को लक्ष्य भनेको कर्णाली जेसिज लाई सक्षम बनाउने आफ्नो लक्ष्य रहेको बताए । २०२३ मा आफु निर्वाचित भएमा व्यावसायिक रुपमा यूवाहरु लाई सबल बनाउने खालका कार्यक्रम संचालन गर्ने आफ्नो लक्ष्य रहेको उनको भनाई छ ।अध्यक्षले गर्न मिल्ने आफ्नु कार्यकारमा जिम्मेवारी अनुसार आफ्नो  पदको सहि सदुपयोग गर्ने समेत बताए ।

तपाईको प्रतिक्रिया