सासूसँग ज्वाइँको प्रेम, ससुराले गराइदिए विवाह

नयाँ दिल्ली। एक अनौठो प्रेम कथामा एक भारतीय पुरुष सासूसँग प्रेममा परेपछि आफ्नो ससुराको आशीर्वाद लिएर विवाह गरेका छन् । यो विचित्र कथा एक त्रासदीसँग सुरु हुन्छ।

सिकन्दर यादवकी श्रीमतीको मृत्युपछि दुई छोराका बुबा ससुरासँगै बिहारको हीर मोती गाउँमा बसाइँ सरेका थिए । समय बित्दै जाँदा ४५ वर्षीय सिकन्दर र उनकी सासू गीता (५५) बिच प्रेम सम्बन्ध स्थापित भयो। उनीहरूको गोप्य सम्बन्धको अफवाह गाउँभरि फैलिन थालेपछि गीताका श्रीमान्  दिलेश्वरलाई पनि शङ्का लाग्न थाल्यो र एक दिन दुई प्रेमीलाई रङ्गे हात समातेपछि उनको डर वास्तविकतामा पुष्टि भयो।

आक्रोशित दिलेश्वरले घटनाको समाधान गर्न माग गर्दै पञ्चायतको ध्यानाकर्षण गराएका थिए । दिलेश्वरको विवरण सुनेपछि पञ्चायतले उनका ज्वाइँलाई उनको कुरा सुनाउन बोलायो।

सबैलाई आश्चर्यमा पार्दै सिकन्दरले खुल्लमखुल्ला आफ्नी दिवङ्गत श्रीमतीकी आमासँगको सम्बन्ध स्वीकार गरे । गीताले पनि सिकन्दरप्रतिको आफ्नो प्रेमलाई स्वीकार गरेपछि पञ्चायत उनीहरूलाई विवाह गरेर सम्बन्धलाई औपचारिकता दिन राजी भयो।

उनीहरूले एक अर्काप्रति आफ्नो स्नेह स्वीकार गरेको र विवाह आयोजना गर्न मद्दत गरेको देखेपछि दिलेश्वरको पनि मन परिवर्तन हुन्छ। दुई हप्तादेखि ट्वीटरमा भाइरल भइरहेको भिडियोमा, दिलेश्वरले पत्रकारहरूलाई सिकन्दर र गीताको विवाह आयोजना गर्न पाउँदा खुसी भएको बताएका छन् ।

अर्को क्लिपमा सिकन्दरले आफ्नो नयाँ दुलहीको सिउँदोमा सिन्दूर लगाएको देखिन्छ, एक पटक होइन चार पटक । भारतीय मिडियाले रिपोर्ट गरेअनुसार सिकन्दर यादवले औपचारिक रूपमा गीता देवीलाई आफ्नो घरमा भित्र्याएका छन् ।  तर यो स्पष्ट छैन कि दिलेश्वर पनि उनीहरूसँग बस्नेछन् या छैनन्।

यो विचित्र प्रेम कथाले हामीलाई अर्को अविश्वसनीय वास्तविक जीवन कथाको सम्झना गराएको छ जहाँ एक व्यक्तिले आफ्नी धोखेबाज पत्नीलाई आफ्नो प्रेमीसँग विवाह गर्न मद्दत गरेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया